Sıkça Sorulan Sorular

Ürün Fiyat Listesi

Kraft Oto Paspası Baskı Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Kâğıt oto paspasları fiyatları bakımından oldukça ekonomik bir üründür. Promosyon amacıyla tercih edilen bu ürünlerin kısa sürede olumlu bir etki sağladığı pazarlama uzmanlarınca ifade edilmektedir. Bunun asıl sebebi araçların günlük hayatta sık kullanılmasıdır. Oto paspası baskı alımında bu nedenle firmaların hassas olması istenmektedir.

Elbette herkes güzel bir tasarım ve son derece kaliteli bir ürün istemektedir. Ekonomik ölçüler çoğu zaman tercihleri değiştirebilmektedir. Oto paspası baskı fiyatları sebebi ile işlemi maliyetli bir hizmet değildir. Ancak yine de birçok müşteri, fiyatların neye göre değiştiğini merak etmektedir. Oto paspaslarının fiyatlarını etkileyen üç ana kriter; tasarım, kâğıt kalitesi ve sipariş sayısıdır. Birinci sınıf hamur ve Kraft kâğıt arasında yapılan seçim elbette maliyeti değiştirmektedir.

Online matbaalar oto paspası baskı siparişi esnasında müşterilerine tasarım seçeneği sunmaktadır. Ücretsiz tasarımların yanı sıra ücretli tasarım da bulunmaktadır. Kendiniz bir tasarım yapmamış ve ücretsiz olanlardan farklı bir tasarım istemişseniz bu maliyete katlanmalısınız. Ancak tek seferlik bir ödeme ile aynı tasarımı sürekli kullanabilirsiniz. Oto paspası baskı siparişinin çokluğu, maliyetlerin düşmesi anlamına gelir. Bu nedenle bütçeniz el verdikçe fazla miktarda sipariş vermelisiniz. Örnek vermek gerekirse, 500 adet alımda birim fiyat 30 kuruş iken, 100 adet alımda birim fiyat 16 kuruşlara kadar düşebilmektedir.

Üye Kaydı
Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Lütfen daha önceden kayıt olunmamış bir e-posta giriniz.

Üye Giriş
Bilgiler Yanlış.veya


veya şifrenizi mi unuttunuz?

Şifremi Unuttum

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp