Sıkça Sorulan Sorular

Ürün Fiyat Listesi

Bloknot Tasarım ve Bloknot Üretimi

Bloknot, ölçü ve kullanım özellikleri istenilen standartlar da bloknot ölçülerinde üretilebilir. Promosyon Bloknot grubu firmanı tanıtımlarında önemli yer tutmaktadır. Bloknot Çeşitlerimiz; Küp Bloknot, Tutkallı Bloknot, Spiralli Bloknot, Kapaklı Bloknot, Tutkallı Bloknot, olmak üzere gruplara ayrılır. Tüm ofislerin vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri olan küp bloknot, firmalar için çok etkili bir reklam promosyon ürünüdür. Küp Bloknot, elden ele hızlı dolaşımı, sürekli ofis içinde bulunması küp bloknota olan ilgiyi yüksek tutmaktadır. Küp Bloknot Özellikleri; adını eni boyu yüksekliğinin eş değer olmasından almaktadır.

Bloknot Ölçüleri (8 x 8 cm - 9 X 9 cm - 10 x 10 cm) 1. hamur kağıda Matbaa ofset baskılı olarak üretilir. Firmanızın isteklerine göre firma logonuz, adresiniz ve telefonlarınız bloknotlara basılarak müşterilerinizin size kolayca ulaşması sağlanır.

Küp Bloknot minimum üretimi 250 adettir. Bloknot iç Kağıt Gramajları 80-90 gram arasında istenilen gramajlarda üretilebilmektedir. Bloknot baskıları firmanızın isteklerine göre tek renk bloknot, iki renk bloknot, üç renk bloknot, çok renkli bloknot ofset baskı yapılabilmektedir.

2019 Güncel Bloknot Fiyatlarımızı İncelediniz mi?

Bloknot Çeşitleri

Her alanda kullanımı mümkün olan bloknotlar için farklı şekillerde promosyon bloknot baskı yapılabilir. Bunun için tercih edilecek ürünün içeriği belirleyici olabilir. Yapılacak olan seçimlerde daha kullanışlı modellerden yana tercihler yapılması uzun süre kullanımına ve istenilen verimin alınmasına yardımcı olacaktır. Bu durumda tutkallı bloknotlar, spiralli bloknotlar, küp bloknotlar veya kapaklı bloknotlar kişilerin tercih edebileceği seçenekler arasında bulunuyor. Tutkallı Bloknot seçenekler üst kısmından birbirine tutkallı olarak hazırlanır.

Üzerine firmaların isteklerine göre bilgi ve logoları basılabilir. Yaprak sayısı olarak farklı isteklerde bulunmanız halinde buna uygun şekilde basımlar hesaplanır ve bu şekilde üretimi yapılır. Aynı şekilde spiralli bloknotlar da üst veya yan kısımdan spiralli olarak hazırlanır. Bu durumda alınmak istenen yapraklar rahatlıkla kullanıldıktan sonra alınabilir. Boyutlarda farklı seçimler yapılabilir ve bu şekilde daha küçük veya büyüm boyutlarda bloknot seçimleri yapılabilir

Üye Kaydı
Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Lütfen daha önceden kayıt olunmamış bir e-posta giriniz.

Üye Giriş
Bilgiler Yanlış.veya


veya şifrenizi mi unuttunuz?

Şifremi Unuttum

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp