Sıkça Sorulan Sorular

Ürün Fiyat Listesi

Magnet Baskı Hazırlanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Magnet baskı hazırlanırken yapılması gerekenler genellikle görsel tasarımcı ve matbaa ile düzgün etkileşim olmasıyla sıfıra yakın hata ile sonuçlanabilir. Bunun sebebi de magnetlerin genel anlamıyla ihtiyaçlara yönelik olarak ilerleyebileceği gibi firmaların bu baskılarda minimum hata ile sonuca ilerlemelerini gösterebiliriz. O yüzden siz de uygun Magnet örnekleri için bugün değerlendirmelerinizi yaparak fırsatları kendi lehinize çevirecek şekilde tasarım örneklerine sitemiz aracılığıyla ulaşabileceksiniz. Magnet tasarımları göründüğü kadar zor değildir. Önemli olan kaliteli malzemelerin kullanıldığından emin olmaktır. Magnet kartvizit tasarla gibi sorunlarınız ya da önerileriniz varsa bugüne özel değerlendirmelerden bir an önce faydalanıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Magnet Kartvizit Tasarımı 

Magnet kartvizit tasarımı aslında temel olarak Magnet tasarımlarından oldukça yakın bir tasarım şablonu kullanır. Burada magnet’in kalınlığı inceltilir ve yayılır, üzerine de baskı yerleştirilir ve uzun süreli kullanıma hazır hale getirilir. Siz de kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda bu tasarımı kullanabilirsiniz.

Magnet baskı üretimi ve Magnet Basımı Hakkında

Magnet basımı günümüzde özellikle son zamanlarda ortaya çıkmıs etkili promosyon reklam malzemesidir. Magnet Üretimi özellikle ev içine ulaştırarak kalıcı bir reklam tanıtım aracıdır. Mıktanıs üzerine Matbaa Ofset baskı işlemleriyle basılarak genellikle buzdolapları üzerine konulan bir reklam aracıdır.

Magnet üretiminde ve magnet baskısında birçok çeşitlerde mevcuttur Dereceli Magnet, Özel Kesimli Magnet, Oval Kesimli Magnet, Davetiye Magnet Olmak üzere birçok çeşidi bulunmaktadır. Magnet talepleri genel olarak; Kafeler, Eczaneler, Çiğ Köfteciler, Damacana su bayileri, Büfeler, Marketler v.s. Sektörlerde Magnet baskıları kullanılmaktadır.

Magnet Ürünümüz ucuz ve hızlı bir üretimi olmasından firmaların çok tercih ettiği reklam tanıtım promosyon amaçlı bir ürünüdür.

2020 Güncel Magnet Baskı Fiyatlarımızı ve Magnet Çalışmalarımızı incelediniz mi?

Üye Kaydı
Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Lütfen daha önceden kayıt olunmamış bir e-posta giriniz.

Üye Giriş
Bilgiler Yanlış.veya


veya şifrenizi mi unuttunuz?

Şifremi Unuttum

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp