Sıkça Sorulan Sorular

Ürün Fiyat Listesi

Kartvizit Fiyatları Neye Göre Değişir?

Kartvizitler günümüzde kişinin, organizasyonun ya da firmanın kendini kurumsal göstermesi ve kalitesinden taviz vermemesi adına oldukça büyük önem taşıyan ve kişi, firma ya da organizasyon için en önemli kurumsallaşma standardı arasında yer almaktadır. Bugün siz de kartvizitler arasında doğru tercihi yaparak, potansiyel müşterilerinize ve firmanıza olabildiğince katkı sağlayabilirsiniz. Siz de yazı içerisinde ayrıntılara dikkat ederek yaratıcı çözümlere ulaşabilirsiniz. Firmanız ya da kendiniz için en sade ve şık çözümleri böylece oluşturabiliriz. Kartvizit fiyatları arasında olan değişikliklerin neye dayandığını ve kaliteli kartvizitlerin nasıl oluştuğunu görmek için bugün siz de kendiniz için en doğru tercihi yapacaksınız.

Kartvizit fiyatları; baskının türü, kullanılan kağıdın malzemesi, kartvizitin boyutu, baskı yönü (Sadece ön kısımda mı baskı olacak? Yoksa arkalı önlü mü basım yapılacak?), kesim türü, selefon özellikleri ve baskı adedine göre değişiklik göstermektedir.

Seçim yapacağınız tüm bu özellikler fiyat faktörünü etkileyecektir. Ayrıca tüm bunların dışında tasarım maliyetini hesaba katmayı unutmayınız. Birçok matbaa firması tasarımı sizden talep etmektedir. Tasarımı kendiniz yapmayıp grafikere yaptıracaksanız size ekstra maliyet çıkaracaktır.

Kartvizit Fiyatları Listesi

 

Kartvizit fiyatlarına bakıldığında son yıllarda kurların yükselmesinden dolayı fazlasıyla fiyatların artmış olduğu gözükmektedir. Siz de kendiniz için doğru adımları atarak kaliteli bir baskı süreci geçirerek iyi bir kartvizit listesi hazırlatmak için öncelikli olarak kaliteli bir tasarım süreci geçirmeniz gerekmektedir. Yağlı kağıt ve katlamamalı kağıtlar gibi alternatif çözümlerle birlikte günümüzde hiç olmadığı kadar piyasa artık hareketlenmiş durumdadır. Eğer kendiniz için yaratıcı kartvizit çözümleri arıyorsanız, firmanız için doğru yatırımları inovatif düşünerek yapabilirsiniz. Mesela sıvama kartvizitler son zamanlarda oldukça talep görmektedir. 

 

Kartvizit ölçüleri arasında iyi tercih yaparak siz de ölçülerinize uygun çözümlerle deneyimlerinizi sağlatabilirsiniz. Kartvizit ölçüleri asında bütün dünyada standart 8.4x5.2cm'dir. 

Kartvizit Baskı Örnekleri

Kartvizit baskı örnekleri arasında doğru tercihi yaparak siz de kendiniz için doğru bir firma seçimi yaparak en doğru organizasyon şemasını oluşturmanız mümkün hale gelecektir. Örnek tasarımlarda sizin için en uygun çözümleri bir araya getirerek, hem organizasyonunuzu, firmanızı ve şahsınızı en kurumsal standartlarda yansıtabilmelidir. Sade ve şık bir tasarımda olunması çok önemlidir. 

Üye Kaydı
Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Lütfen daha önceden kayıt olunmamış bir e-posta giriniz.

Üye Giriş
Bilgiler Yanlış.veya


veya şifrenizi mi unuttunuz?

Şifremi Unuttum

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp