Sıkça Sorulan Sorular

Ürün Fiyat Listesi

Bardak Altlığı Basımı İçin Neden Profesyonel Bir Hizmet Alınmalıdır? 

Çalışılacak olan firmanın bardak altlığı basımı hususunda uzman olması ve kaliteli bir baskı yapılması önemlidir. Bardak altlığı üretimi konusunda, özel tasarımlar yapıldığında ise; bu durum çok daha önemli bir hâle gelmektedir. Basım yapılacak malzeme kaliteli olmalı ve kusursuz tasarımlar tasarlanabilmelidir. Bardak altlığı baskısı fiyatları konusunda, uygun fiyatlar ve kaliteli baskı anlayışı; önemli bir yer tutmaktadır. 

PVC Bardak Altlığı 

PVC bardak altlığı ofis, ev veya birçok alanda kullanılan dayanıklı bir üründür. Uzun ömürlü olup, bir reklam ürünüdür. PVC bardak altlığı kullanımı geniş olanaklara sahip olduğundan, uygun fiyatlarla ile kitlelere ulaşma şansı vermektedir. 

Kauçuk Bardak Altlığı 

Kauçuk bardak altlığı, sağlam ve de dayanıklı bir ürün olup; yıllarca kullanılabilir. Gösterişli olmasının yanı sıra, aynı zamanda ekonomiktir. Kauçuk bardak altlığı basımı çevre dostu ürünler sunmaktadır. Çalışmalarınız, müşteri ziyaretleriniz, fuar katılımlarınız gibi pek çok alanda; markanızın değer kazanmasına vesile olur. Kauçuk bardak altlığı basımı ile aynı zamanda, üzerlerine; farklı baskı teknikleri de uygulanmaktadır. 

Üye Kaydı
Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Lütfen daha önceden kayıt olunmamış bir e-posta giriniz.

Üye Giriş
Bilgiler Yanlış.veya


veya şifrenizi mi unuttunuz?

Şifremi Unuttum

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp